Призначення та виплата деяких соціальних допомог та житлових субсидій в період карантину

30 березня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» (реєстр. № 3275 від 29.03.2020) (далі – Закон), яким передбачено на період карантину, пов’язаного з поширенням COVID-19, продовжити строк виплати раніше призначеної державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям без подання необхідних документів до органів соціального захисту населення. Read more »

Станом на 06.04.2020 р. на 10:00 підтверджені випадки COVID-19 в Сумській області

По Сумській області за період з 10.03.2020р. по 05.04.2020 р. (включно) всього зареєстровано 143 екстрених повідомлення про випадки COVID-19. Фахівцями ДУ«Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено епідрозслідування всіх випадків, організовані протиепідемічні заходи. Станом на  ранок 06.04.2020 лабораторно підтверджено 51 випадок. Read more »

Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з метою запобігання розповсюдження респіраторної інфекції COVID-19

Алгоритм профілактичної обробки місць громадського користування

Персонал, який виконує дезінфекційні заходи, має бути забезпечений засобами індивідуального захисту, що забезпечують захист шкіри, органів дихання та очей: спецодягом (халат, шапочка, фартух із прогумованої тканини), гумовими рукавичками, захисними окулярами чи моноблоком та респіратором. Read more »

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Тому надаємо роз’яснення щодо найбільш поширених запитань. Read more »

Лебединський туризм «на карантині»

Вже майже місяць ми переживаємо ситуацію, яку ще зовсім нещодавно не можна було собі навіть уявити, – зупинилося буквально все, в тому числі і туризм, який переживає один з найважчих періодів.

В цей час, коли Лебедин, як і вся Україна перебуває в умовах карантину, а мешканці міста – на самоізоляції, радимо здійснювати віртуальні подорожі до міста, тутешніх музеїв та навколишніх туристичних локацій. Read more »

«Живописна палітра Володимира Коростельова»

У зв’язку із карантинними обмеженнями в Україні, в Лебединському міському художньому музеї імені Б.К.Руднєва презентована перша, за понад 100-річну історію, онлайн-виставка.

Виставка «Живописна палітра Володимира Коростельова» із колекції Лебединського художнього музею, планувалася до відкриття ще 25 березня ц.р. Та, через карантин, ми вирішили її не скасовувати, а розпочати презентацію віртуально, сподіваючись, що незабаром зможемо відкрити виставку в музейних залах, як і планували. Read more »

Оперативна інформація про кількість випадків хворих з підозрою на COVID-19

Оперативна інформація про кількість випадків хворих з підозрою на COVID-19 та хворих з уточненим діагнозом на COVID-19 (лабораторно підтвердженим методом ПЛР у вірусологічній лабораторії ДУ «СОЛЦ МОЗ України») в розрізі міст і районів області

станом на 10.00   03.04.2020 року Read more »